Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne

W naszym Liceum wspieramy uczniów w osiąganiu sukcesów w  nauce i sporcie, a także dbamy o ich dobrostan psychiczny.
W gabinecie psychologa i pedagoga możecie porozmawiać na wszystkie tematy. Jest to takie miejsce, gdzie macie przestrzeń do otwarcia się oraz pewność, że nie będziecie oceniani. Poznajecie tu swoje mocne strony, dzięki którym bardziej się rozwijacie. Pomagamy uczniom w sprawach szkolnych, związanych z wyborem zawodu, w sprawach sfery psychicznej, rodzinnej, pomagamy ze stypendiami oraz w takich, z którymi się do nas zgłosicie.
Prowadzimy również zajęcia w ramach godzin wychowawczych na różne ciekawe psychologiczne tematy np. „Jak zmotywować się do nauki”, „Jak poradzić sobie ze stresem”, „Doradztwo zawodowe – co jest ważne przy wyborze studiów i przyszłego zawodu”, „Depresja. Metody leczenia i terapii”, „Komunikacja interpersonalna. Jak mówić, żeby ludzie nas słuchali” oraz wiele innych.
Każdy z Was jest dla nas ważny i cieszymy się, kiedy możemy Wam pomóc.  Dysponujemy także gabinetem pielęgniarki, jeśli ktoś się źle poczuje, to zawsze może się położyć na wygodnej kozetce. Jeśli macie gorszy dzień, to możecie do nas przyjść np. na herbatę. Poniżej zdjęcie naszego gabinetu. Pamiętajcie, zawsze możecie na nas liczyć lub uzyskać informacje gdzie uzyskać wsparcie zewnętrzne:)

Serdecznie zapraszamy do TRÓJKI:)
Psycholog Aleksandra Michalik
Pedagog Cecylia Witkowska.